trende

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
Nitro Lazer Kesim Markalama & Dijital Baskı & Cnc Kesim Hizmeti

Büyük hedeflerin peşinde koşarak müşteriye en güzel ürünleri en uygun fiyatlarla buluşturmayı ve bulunduğu sektörde zirvede olan firmamız ilk olarak 2010 yılında kuruldu. Çok kısa bir süre içerisinde bu denli büyüyerek çok sayıda müşteriye hizmet verebiliyor olmamızdaki temel sebeplerden biri, teknolojinin tüm imkanlarını firmamızın büyümesi için kullanıyor olmamız. Bunu yaparken ürünlerimizin yüksek kalitesi ile hemen herkesin dikkatini çekmeyi de amaçladık. Bu amaç doğrultusunda yüksek kalitede ürünlerle ve hizmetlerle, firmamızın doğal yoldan edinilen referanslar aracılığı ile büyümesini esas aldık. Müşterilerimizin yüzündeki güler yüzün bizim için en güzel reklam şekli olduğunu bildik ve tüm ürünlerimizi ve hizmetlerimizi de buna göre uyarladık.

Özellikle de hobi ürünlerinin üretimi ve en uygun fiyatlardan satışı ile ün yapan firmamız, henüz yeni kurulduğu zamanlarda bile sektörde liderliğe oynamaya başlamıştı. Bu alanda önemli bir eksik olduğunu fark eden firmamız, doğru ve dürüst bir şekilde ticareti benimsememiş ve işini profesyonel şekilde yapmayan kişilerden oluşan sektörde en üstlere yükselebilmek için her geçen gün daha da çok çaba sarf etmesini bilerek haklı bir başarıya imza atmıştır.

Firmamızın üretmekte olduğu geniş ürün yelpazesinden siz de faydalanmak istiyorsanız bize iletişim bölümünden kolayca ulaşabilirsiniz. Eğer firmanıza ait bir küçük hediyelik yaptırmak istiyorsanız, ambleminizi taşıyan bir anahtarlık yaptırmak istiyorsanız veya iş yerinizi tanıtan küçük bir ahşap oyma yaptırmak istiyorsanız en doğru yerdesiniz. Ayrıca kişiye özel olarak çıkarabileceğimiz ürünler ile ne isterseniz onu sizin için detaylı bir çalışma sonucu elde edebiliriz. Özel yapım işler için bizimle irtibata geçmeniz yeterli olacaktır. Firmanız için yapacağını bir etkinlikte eğer önemli ve detaylı bir çalışma yapmak isterseniz, en doğru adrestesiniz. Marka tanıtımı şeklinde çok sayıda hediyelik ürün üretebileceğimiz atölyemizde çok sayıda ürünü kısa sürede size teslim etmeye hazırız. Ahşap ürünlerden aklınıza ne geliyorsa hemen hepsini sizin için hazırlayabileceğimizi bilmelisiniz. Panolar, raflar, sandıklar, anahtarlıklar, gazetelikler ve sehpalara kadar hemen her ahşap ürününü üretecek kapasitede olan ekibimizle birlikte yaptığımız işlerin ne denli profesyonel olduğunu kendi gözlerinizle de görebilirsiniz. İş yerimize uğrayıp bir kahvemizi içmeye geldiğiniz zaman işimize ne kadar önem verdiğimizi ve ne kadar profesyonel şekilde hizmet verdiğimizi kendi gözlerinizle görebilirsiniz. Bugüne kadar yüzlerce hatta binlerce müşterimizi memnun edecek kalitede işçiliğimiz ile sizlerin gönlünde ayrı bir yerimizin olacağına kesin gözüyle bakıyoruz.

Kişiye özel olarak üretilen ürünlerde ayrı bir özen gösteriyor ve müşterilerimizi kişisel olarak da memnun etmek için özel çaba sarf ediyoruz. Hem şirketiniz için yaptığınız hem de kişisel olarak yaptırdığınız hemen her ürünün sizin için ne kadar değerli olabileceğini tahmin ediyor ve alanında profesyonel olan ekibimizle yılların da vermiş olduğu deneyim ile işimizi en güzel şekilde teslim ediyoruz.

Zamanlamanın bizim işimiz için olmazsa olmazlardan olduğunu biliyoruz. Aldığımız her işi tam zamanında teslim etmek için özel çaba sarf ediyor ve işlerimizin yoğunluğuna göre size işin teslim süresi ile ilgili bilgi veriyoruz. Tam işlerimizi tahmin ettiğimiz zamanlarda yetiştirerek size karşı mahcup olmamak adına elimizden gelen her şeyi yapıyoruz.

Teknolojinin tüm imkanlarını kullanarak işimizi en iyi şekilde yapmak istediğimiz için, sizlere hizmet verirken kullandığımız kesim yapan ürünlerin de en ileri düzey teknolojiye sahip olmasına özen gösteriyoruz. Ayrıca personelimizin çok profesyonel ve alanında uzun süre deneyimli kişilerden oluşmasına özen göstererek, sizin için yaptığımız bu hobi ürünlerini en iyi şekilde teslim etmeye çok dikkat ediyoruz.

Ürettiğimiz ürünler arasında en çok tercih edilenlerden birinin de çerçeveler olduğunu söyleyebiliriz. Kişisel resimlerinizi ya da sevdiğiniz insanların, idol olarak gördüğünüz insanların fotoğraflarını asabileceğiniz çok özel yapım çerçeveler sayesinde kendinizi çok daha özel hissedebilirsiniz. Üstelik çerçevenin etrafındaki süsün nasıl olması gerektiğini yine sizin isteğinize göre belirleyebiliyoruz. Dilediğiniz şekilde desen ve dilediğiniz şekilde şekil vererek, çerçevenizi hazırlatabilirsiniz.

En özel tasarımlarımızdan biri de kişiye özel olarak üretilen saat modellerimiz. İster duvar saati olarak eğer özel bir üretim yapılsın istiyorsanız, sizin için en şık saatleri en uygun fiyatlardan yapabiliriz. Saat üretiminin çok profesyonel ellerden çıkması gerektiğini zaten tahmin ediyorsunuzdur. Bu alanda isim yapmış olan önemli bir kadroya sahip olan firmamız, kişiye özel saat konusunda da oldukça iddialı…

Eğer kendi şirketinizi kurdunuz ve şirketinizde işlerin biraz daha yolunda gitmesini istiyor ya da ilginç reklam vasıtaları kullanmak istiyorsanız, yine bizimle irtibata geçmeniz yeterli olacaktır. Şirketinizde ürün ya da hizmet karşılığında promosyon bir ürün dağıtmak istiyorsanız, tam olarak isteğiniz doğrultusunda bir çalışma yapabilir ve size takdim edebiliriz. Ayrıca ürün üretilmeden öncesinde görüştüğümüz bu detaylara göre çıkaracağınız üründe seri üretime geçmeden öncesinde bize detaylar üzerinde değişiklik yapılması talebinde de bulunabilirsiniz. Revize işlemi de yapıldıktan sonra eğer ürünün tam halini bulduğunuzu söylerseniz, aynı üründen dilediğiniz kadar kolayca çıkarabiliriz. Üstelik bu eşsiz hizmeti tahmin ettiğinizden çok daha uygun fiyatlara yaptığımızdan da emin olabilirsiniz. Firmamızdan isteğinizin neler olduğunu söyledikten sonra bizden fiyat istemeniz, sizin şaşırtıcı bir sonuçla karşılaşmanıza neden olabilir. Piyasada oldukça yüksek fiyattan ve düşük kalitede yapılan bu işi, en düşük fiyatlardan en yüksek kalitede elde ediyor olmanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Çözüm Ortağınız
  • At vero eos et accusam et justo duo dolores et ea rebum.
  • Stet clita kasd gubergren, no sea takimata sanctus est.
  • Lorem ipsum dolor sit amet.
  • Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr.

Lorem ipsum dolor sit amet. Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr. Lorem ipsum dolor sit amet. Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr.

Çalışma Sistemimiz
At vero eos et accusam et justo duo dolores et ea rebum?

Stet clita kasd gubergren, no sea takimata sanctus est Lorem ipsum dolor sit amet. Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore magna aliquyam erat, sed diam voluptua. At vero eos et accusam et justo duo dolores et ea rebum. Stet clita kasd gubergren, no sea takimata sanctus est Lorem ipsum dolor sit amet. Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, At accusam aliquyam diam diam dolore dolores duo eirmod eos erat, et nonumy sed tempor et et invidunt justo labore Stet clita ea et gubergren, kasd magna no rebum. sanctus sea sed takimata ut vero voluptua. est Lorem ipsum dolor sit amet. Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore magna aliquyam erat.

Stet clita kasd gubergren?

No sea takimata sanctus est Lorem ipsum dolor sit amet. Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore magna aliquyam erat, sed diam voluptua. At vero eos et accusam et justo duo dolores et ea rebum. Stet clita kasd gubergren, no sea takimata sanctus est Lorem ipsum dolor sit amet. Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, At accusam aliquyam diam diam dolore dolores duo eirmod eos erat, et nonumy sed tempor et et invidunt justo labore Stet clita ea et gubergren, kasd magna no rebum. sanctus sea sed takimata ut vero voluptua. est Lorem ipsum dolor sit amet. Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore magna aliquyam erat.

At vero eos et accusam et justo duo dolores et ea rebum. Stet clita kasd gubergren, no sea takimata sanctus est Lorem ipsum dolor sit amet. Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore magna aliquyam erat, sed diam voluptua. At vero eos et accusam et justo duo dolores et ea rebum.

Büyük Açıklama Kutusu
Açıklama buraya gelecek.

Stet clita kasd gubergren, no sea takimata sanctus est Lorem ipsum dolor sit amet. Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, At accusam aliquyam diam diam dolore dolores duo eirmod eos erat, et nonumy sed tempor et et invidunt justo labore Stet clita ea et gubergren, kasd magna no rebum. sanctus sea sed takimata ut vero voluptua. est Lorem ipsum dolor sit amet. Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore magna aliquyam erat.

Editörden Eklenebilen İkonlu Button

No sea takimata sanctus est Lorem ipsum dolor sit amet. Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore magna aliquyam erat, sed diam voluptua. At vero eos et accusam et justo duo dolores et ea rebum. Stet clita kasd gubergren, no sea takimata sanctus est Lorem ipsum dolor sit amet. Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, At accusam aliquyam diam diam dolore dolores duo eirmod eos erat, et nonumy sed tempor et et invidunt justo labore Stet clita ea et gubergren, kasd magna no rebum. sanctus sea sed takimata ut vero voluptua. est Lorem ipsum dolor sit amet. Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore magna aliquyam erat.

Misyonumuz

No sea takimata sanctus est Lorem ipsum dolor sit amet. Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore magna aliquyam erat, sed diam voluptua. At vero eos et accusam et justo duo dolores et ea rebum.

Vizyonumuz

No sea takimata sanctus est Lorem ipsum dolor sit amet. Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore magna aliquyam erat, sed diam voluptua. At vero eos et accusam et justo duo dolores et ea rebum.

Whatsapp
Mert SÖYLEMEZ
Mert SÖYLEMEZ
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?